Показано з 1 по 5 з 5

Тема: Как правильно обрезать яблоню?

  1. #1

    Как правильно обрезать яблоню?

    Как правильно обрезать яблоню? Пообещал знакомым помочь с обрезкой яблонь, я сам не умею.
    Научите.

  2. # ADS
    Рекламный Бот
    Реєстрація
    Давно
    Повідомлень
    Много

    ЗДЕСЬ МОГЛА БЫ БЫТЬ ВАША РЕКЛАМА
     

  3. #2
    Цитата Повідомлення від Бриджик Переглянути повідомлення
    Как правильно обрезать яблоню? Пообещал знакомым помочь с обрезкой яблонь, я сам не умею.
    Научите.


    Весенняя обрезка яблони

    Видео

  4. #3
    Цитата Повідомлення від Бриджик Переглянути повідомлення
    Как правильно обрезать яблоню? Пообещал знакомым помочь с обрезкой яблонь, я сам не умею.
    Научите.
    не знаю как правильно нужно обрезать, но то что нужно место среза мазать садовым варом, так это точно
    Водопровод, канализация, врезки. Проколы под дорогой, тех. документация, узаконивание.
    Моя тема

  5. #4

    Re: Как правильно обрезать яблоню?

    Виріжте всі гілки, що ростуть усередину. Таким чином, крона яблуні стане схожою на чашу.
    Спиляйте стовбур на висоті 2-2,3 м. Пам'ятайте, що стовбур - це центральний провідник, він не повинен бути коротшим від бічних гілок. Робіть його вище за них на 15-20 см.
    Зріз робіть безпосередньо над товстою гілкою, що росте з крони, не залишаючи пенька. Якщо спил буде значно вищим за гілку, то ця частина почне сохнути, що призведе до утворення дупла.Останній крок - робота з бічними скелетними гілками. Укоротіть їх до 2-2,5 м. Зріз робіть на зовнішню нирку втечі, що росте з крони.Ще обріжте вертикальні пагони. Обробіть місця зрізів.

  6. #5

    Re: Как правильно обрезать яблоню?

    Цитата Повідомлення від ЦРУ Переглянути повідомлення
    место среза мазать садовым варом, так это точно
    а если не мазать, какие могут быть последствия?

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете відповідати в темах
  • Ви не можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •