Показано з 1 по 3 з 3

Тема: Замки Украины

 1. #1

  Замки Украины

  Замки Украины

  Подгорецкий замок - хорошо сохранившийся ренессансный дворец, окружённый оборонительными сооружениями. Расположен на востоке Львовской области в с. Подгорцах.


  Бродский замок - замок XVII века в городе Броды (Львовская область, Украина).


  Жолковский замок - дворцовый комплекс в конце XVIII века, памятник истории и архитектуры в городе Жолква (Львовская область, Украина)


  Добромильский замок - или замок Гербуртов находится на вершине поросшей лесом крутой и высокой Слепой горы (556 м над уровнем моря), что в 4 км на северо-востоке от города Добромиль (укр. Добромиль) Львовской области.


  Свиржский замок - уникальный памятник оборонной архитектуры постройки XV—XVII веков (Львовская область, Украина). Именно здесь проводились съемки знаменитого фильма "Три мушкетера".


  Олесский замок - памятник архитектуры XIV—XVII веков, расположенный возле посёлка Олеско Бусского района Львовской области (Украина).


  Золочевский замок - уникальный памятник истории и оборонной архитектуры XVII столетия, расположенный на окраине города Золочев, в 66 километрах от Львова.

 2. # ADS
  Рекламный Бот
  Реєстрація
  Давно
  Повідомлень
  Много

  ЗДЕСЬ МОГЛА БЫ БЫТЬ ВАША РЕКЛАМА
   

 3. #2
  Хотинська фортеця очень впечатляет, там и природа божественная!

 4. #3

  Re: Замки Украины

  в україні існує безліч замків, які мають історичну, культурну та архітектурну цінність. ось декілька з них:

  львівський замок: також відомий як золотий замок, це історичний замок в центрі львова. він був побудований у xiv столітті і перебудований у ренесансному стилі в xvi столітті.

  кам'янець-подільська фортеця: розташована на скелі, що оточена річкою, ця фортеця в кам'янці-подільському відома своєю вражаючою архітектурою та історією.

  олеський замок: знаходиться в місті олесько львівської області. це фортечний комплекс, який має різноманітну архітектурну спадщину.


  аккерманська фортеця: розташована біля міста білгород-дністровський на півдні україни. вона є однією з найбільших західноєвропейських фортець і має багату історію.

  дубно: замок в місті дубно рівненської області, також відомий як дубенська фортеця. він був побудований у xv столітті.

  корсуньська фортеця: знаходиться на території черкаської області. ця фортеця має славну історію битви під корсунем у 1944 році під час другої світової війни.


  паланок в мукачевому: цей замок розташований в закарпатті і датується xi століттям.

Мітки цієї теми

Ваші права

 • Ви не можете створювати нові теми
 • Ви не можете відповідати в темах
 • Ви не можете прикріплювати вкладення
 • Ви не можете редагувати свої повідомлення
 •